PRACA

Laborant w Pracowni Wzorcowania

Miejsce pracy: Piła (okolice), Śmiłowo (pow. pilski)
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie i rejestrowanie obiektów do wzorcowania
  • wykonywanie wzorcowań termometrów, czujników i komór termostatycznych
  • sporządzenie dokumentacji z wzorcowań
  • sporządzanie świadectw wzorcowania
  • współpracowanie z klientami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunek chemia, ochrona środowiska, matematyka, fizyka i pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w laboratorium akredytowanym
  • umiejętność wykonywania wzorcowań mile widziana
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • biegła obsługa pakietu Microsoft Office oraz środowiska Windows
  • wysoka kultura osobista
  • chęć do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mail kadry@biochemik.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Cenimy prywatność użytkowników